بیلنت ارسویکوتاه از بولنت ارسوی:

بیلنت ارسوی معروف به دیوای موسیقی ترک ۵۶ ساله است.سبک موسیقی وی موسیقی ملی و کلاسیک ترکی میباشد.بولنت ارسوی و زکی مورن دو خواننده ترک هستند که تغییر جنسیت داده اند و شاید بتوان بولنت ارسوی و زکی مورن  را از اولين دراگ کويين‌هاي تاريخ ترکيه نامید .


مطالبی در موردبیلنت ارسوی(نشریه افتخار----مهر و آبان 87):

و بازهم عشق جوان بیلنت ارسوی . . . 

 بولنت ارسویبیلنت ارسوی معروف به دیوای موسیقی ترک چندی پیش از همسر جوان خود ارمغان اوزون طلاق گرفت و هم اکنون بعد از گذشت چند ماه با شخصی به نام محمد منک که متاهل است و 28 سال دارد ، رابطه عشقی دارد . طبق شنیده ها محمد منک برای طلاق از همسر خود راهی دادگاه شده است و دلیل این طلاق کسی نیست جز دیوای موسیقی ترک . ارسوی وکیل خصوصی خود را برای وکالت منک و اخذ حکم طلاق هر روز به دادگاه می فرستد . بیلنت ارسوی تا کنون دو ازدواج داشته است که نسبت به او ، هر دو همسرش بسیار جوان بودند . وی این بار نیز این قانون را حفظ کرده و از محمد منک 28 سال بزرگ تر است زیرا بیلنت ارسوی 56 ساله و منک 28 ساله است .


پاسخ بیلنت ارسوی در مقابل ادعاها  :

چندی پیش ادعاهایی در مورد بیلنت ارسوی دیوای موسیقی ترک، مبنی بر اینکه با شخصی متاهل رابطه عشقی دارد ، در رسانه ها پیچیده بود ولی وی تا هفته گذشته در مورد این موضوع سخن نگفته بود که بالاخره هفته پیش در برنامه پاپ استار آلاتورکا چنین سخن گفت : اولاً باید بگویم من کسی نیستم که با افراد متاهل رابطه ای داشته باشم و ثانیاً آن شخص یعنی محمد منک بیان می کند که عاشق من است ولی من در مورد این موضوع به وی پاسخی نداده ام . وی در آستانه جدایی از همسرش است و دلیل این جدایی من نیستم ولی خدا می داند که بعد از جدایی رابطه ای بین ما به وجود می آید یا نه .


رقابت ابرو گوندش و بیلنت ارسوی :

هنرمندان سرشناس دنیا اغلب با یکدیگر رقابت می کنند که این رقابت در بین هنرمندان ترک چندین برابر است . بسیاری از هنرمندان عرصه موسیقی چه در زندگی خصوصی خود و چه در موسیقی و چه در لباس پوشیدن با یکدیگر رقابت می کنند و این رقابت رفته رفته به تقلید تبدیل می شود . رقبای زن مشهور موسیقی هولیا افشار و گولبن ارگن هستند ولی به تازگی دو رقیب دیگر نیز در عرصه موسیقی مشاهده شده اند که ابرو گوندش و بولنت ارسوی هستند . حدود دوسال است که این دو هنرمند در مسابقه ای به نام "پاپ استار آلاتورکا" به عنوان داور مسابقه حضور پیدا می کنند و همین باعث شده است که بیلنت ارسوی دیوای موسیقی ترک شروع به رقابت با پرنسس موسیقی ابرو گوندش کند . ارسوی در ابتدا شروع به کار با آرایشگر ابرو گوندش کرد و بدین گونه با پرداخت پول زیادی ، آرایشگر گوندش را آرایشگر خصوصی خود کرد و هفته گذشته نیز با تقلید از میکروفن ابرو گوندش با میکروفنی آغشته به سنگ های گران قیمت کنسرت خود را اجرا کرد.برای حضور بولنت ارسوی  در برنامه های تلویزیونی و کنسرت ها حتما باید قالی قرمز پهن باشه !تمام آلبوم های بولنت ارسوی شامل ۴۲ آلبوم (۴۹۵ تراک) به صورت ام پی تری + دی وی دی تصویری از اجرای زنده وی در ایبو شو با قالی قرمز و میکروفون و صندلی مینا کاری شده مجلل و معروفش و مصاحبه وتصاویری از عدم حضورش در صحنه کنسرت بخاطر پهن نبودن قالی قرمز و آشتی با ییلماز مورگول با میانجی گری ابراهیم تاتلیسس و تصاویر بدون آرایشش در تمرین قبل از اجرا + اجرا در برنامه بیری بانا گلسین فرهاد گوچر  که مدت زمان کل این برنامه ها بیش از سه ساعت میباشد + فيلم سينمايي كمياب ((ترانه جاودان)) محصول سال 1977 و قبل از تغيير جنسيت بولنت ارسوي(بازيگر نقش اول مرد) با کیفیت فوق العاده در آرشیو موجود است.قیمت ویژه این مجموعه زيبا و كمياب۱۲۰۰۰ تومان میباشد.

علاقه مندان برای تهیه آثار بولنت ارسوی (به صورت ویژه و یکجا یا فقط تصویری ها یا ام پی تری ها) و سی دی سایر خوانندگان ترکیه ای میتوانند با شماره تلفن 09358739029 (یاشار) تماس بگیرند.

برای ورود به فروشگاه سایت و مشاهده لیست برزگترین آرشیو  فیلم و موزیک ترکی در ایران کلیک کنید:

+ نوشته شده توسط یاشارTR در پنجشنبه بیست و چهارم بهمن ۱۳۸۷ و ساعت ۱۷:۲۹ بعد از ظهر |